Skontaktuj się z nami +48665310482
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Grunty i impregnaty

( ilość produktów: 5 )

Prezentujemy rozmaite środki gruntujące i ochronne do różnego rodzaju kompozytów. Na szczególną uwagę zasługują impregnaty do wyrobów betonowych i gipsowych, które sprzedajemy w dużych, ekonomicznych opakowaniach. Takie artykuły pozwolą Ci zabezpieczyć podłoża zrobione z wymienionych tworzyw przed działaniem negatywnych czynników zewnętrznych. Umożliwią sprawną i łatwą konserwację podłóg, a także ścian czy przedmiotów ruchomych. Za ich produkcję odpowiadają najlepsi wytwórcy z branży budowlanej, np. basicFX.

Impregnacja jest niezwykle istotnym działaniem w celu zachowania trwałości i wytrzymałości mechanicznej gipsu oraz betonu. Ma ona olbrzymi wpływ nie tylko na jakość wykonanych z tych materiałów wyrobów, ale także na ich wygląd i ochronę przed działaniem wilgoci, wody, chemikaliów oraz drobnych uszkodzeń mechanicznych. To wszystko sprawia, że impregnaty stanowią niezastąpione środki zabezpieczające i konserwujące dla różnego rodzaju powierzchni.

Impregnaty do wyrobów betonowych i gipsowych

Zabezpieczając podłoże z użyciem naszych artykułów, chronicie je przed zniszczeniem i wydłużacie jego żywotność! Impregnaty do wyrobów gipsowych i betonowych w większości wyprodukowano na bazie wody, przez co są bezpieczne dla użytkowników i otoczenia, a także ekologiczne. Wyróżniają je bardzo dobre właściwości – mają neutralny zapach, szybko schną, pozostawiając na zabezpieczanej powierzchni niewidzialną warstwę, chroniącą ją przed wilgocią. Dzięki nim możesz także podkreślić naturalny kolor kompozytu i go odświeżyć.

Zebrane w naszej ofercie impregnaty posłużą Ci do zabezpieczenia różnego rodzaju wyrobów, takich jak gipsowe sztukaterie i rzeźby, czy też elementy konstrukcyjne budynków i mieszkań, np. podłogi oraz ściany pokryte betonem architektonicznym. Zawarte w nich substancje czynne penetrują tworzywo, wnikając do jego głębi i wypełniając pory. Sprawia to, że zyskuje ono optymalną odporność nie tylko na wodę i wilgoć, ale też działanie mikroorganizmów. 

Impregnaty i środki gruntujące

W sklepie internetowym Epicentra oferujemy impregnaty i środki gruntujące dla profesjonalistów oraz innych użytkowników planujących prace remontowe w swoim domu. Z tego względu w ofercie mamy artykuły zabezpieczające wyroby gipsowe i betonowe, a także grunty w opakowaniach o zróżnicowanej pojemności. Ekologiczne, proste w obsłudze i wydajne produkty pozwolą wam odpowiednio przygotować podłoże przed pracami budowlanymi lub zabezpieczyć je przed uszkodzeniami, w zależności od konkretnego preparatu i Waszych potrzeb. 

Jeśli chcesz znaleźć właściwy środek gruntujący lub ochronny z oferty, skorzystaj z porównywarki artykułów, jaką udostępniliśmy na stronie. Poszczególne impregnaty i grunty mogą bowiem się nieznacznie różnić, szczególnie pod kątem składu oraz zastosowania. Artykuły do zabezpieczania wyrobów betonowych czy gipsowych warto stosować regularnie, w częstotliwości zgodnej z potrzebami danego materiału i innymi, istotnymi czynnikami. Dzięki temu Twoje podłogi, rzeźby czy ściany będą wyglądać estetycznie i pełnić swoją funkcję przez wiele lat. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 35 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-18
Super
2024-01-25
Polecam
pixel