Skontaktuj się z nami +48665310482
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria malarskie

( ilość produktów: 20 )

Prace malarskie wymagają odpowiednich narzędzi, których jakość wykonania będzie wpływała na wykonywaną pracę. Nawet najlepszy malarz budowlany bez dobrych narzędzi napotka pewne problemy podczas pracy.

Dlatego w sklepie epicentra.pl oferujemy wybór przeróżnych narzędzi i akcesoriów malarskich, które wykorzystasz podczas remontu, bądź prac wykończeniowych. Do malowania użyjesz pędzla lub wałka w połączeniu z uchwytem wysokiej jakości. Pomocny może okazać się również kij teleskopowy, dzięki niemu pomalujesz wyższe partie mieszkania bądź domu bez korzystania z drabiny. Zaopatrzysz się u nas również w kuwety. Mając to wszystko prace malarskie będą przebiegały szybko i sprawnie, a Ty będziesz cieszył się z końcowego efektu przez długie lata.


Akcesoria malarskie

Proces malowania może być szybkim i wygodnym przedsięwzięciem jeśli wykorzystamy narzędzia i akcesoria wysokiej jakości. Nie trzeba wydawać fortuny, by zaopatrzyć się w naprawdę dobre akcesoria malarskie, które oszczędzą wiele problemów podczas prac remontowych, bądź wykończeniowych.

W naszych akcesoriach malarskich znajdziesz podstawowe narzędzia potrzebne do prac wykończeniowych. Wałki wysokiej jakości nie będą chlapały farbą, pędzle będą wygodne i precyzyjne. Uchwyty do wałków będą działały płynnie, nie zacinając się, a kije teleskopowe będą solidne z wygodnym uchwytem.

Kije teleskopowe do wałków

Kije teleskopowe rozwiązują wiele niedogodności, które mogą wystąpić podczas malowania. Odpowiednio dobrany kij zaoszczędzi naprawdę ogrom czasu. Malowanie mieszkania z wysokim sufitem zwykle wiąże się z wykorzystaniem drabiny i przestawiania jej, by wygodnie pokrywać kolejne partie powierzchni farbą. Nawet w przypadku malowania niewysokich sufitów, w grę wchodzi również wzrost osoby malującej, który może powodować trudności w sięganiu do wyższych partii powierzchni ściany, bądź sufitu. W przypadku wykorzystania kija teleskopowego do wałków zaoszczędzamy sobie czas dzięki braku potrzeby przestawiania drabiny, a cały proces malowania jest nieporównywalnie wygodniejszy.

Kuwety malarskie

Wałek z uchwytem, pędzel i farba to jednak nie wszystko. Aby praca przebiegała sprawnie potrzebna będzie również kuweta malarska. Ten specjalny pojemnik pomoże Ci nabierać farbę, oraz odsączać wałek bądź pędzel z nadmiaru emulsji.

Ważny jest dobór kuwety o odpowiednim rozmiarze, który jest dopasowany do naszych wałków i uchwytów. Za mała kuweta uniemożliwi nam wygodne z niej korzystanie. W przypadku niewielkich robót ograniczających się do wykorzystania samego pędzla, mała kuweta jak najbardziej się sprawdzi. Inaczej to wygląda, gdy musimy zainwestować w długie wałki do malowania większych powierzchni. Dlatego zależnie od wykonywanej pracy należy wybrać najpierw przyrządy do malowania takiej jak pędzle, wałki i uchwyty, a dopiero wtedy dopasować do tego kuwetę malarską.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 19 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-04
Fachowe doradztwo i miła obsługa. Zamówienie zrealizowane w kilka godzin. Bardzo polecam ten sklep.
2023-07-06
super
pixel