Skontaktuj się z nami +48665310482
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czyszczaki kanalizacji wewnętrznej

( ilość produktów: 3 )

Jak utrzymać swobodny przepływ ścieków poprzez właściwe utrzymanie rur spustowych? System kanalizacji wewnętrznej powinien być wyposażony w czyszczaki. Niezbędne elementy instalacji wodno-kanalizacyjnej dają jednocześnie dostęp do przewodu kanalizacyjnego, ułatwiając wykonywanie prac konserwacyjnych. W zależności od wymagań danego systemu dobrać można komponenty o różnych średnicach i grubościach ścianek. Zróżnicowane rozwiązania przygotowaliśmy w naszym sklepie online. Już teraz zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi wariantami rewizji kanalizacyjnych.

 

Czyszczaki kanalizacji i ich zastosowanie

Kształtki pomagają w odprowadzeniu nieczystości w sieci sanitarnej, przemysłowej, deszczowej. Czyszczaki kanalizacji wewnętrznej mają zastosowanie m.in. w domach jednorodzinnych, obiektach użyteczności publicznej czy zakładach produkcyjnych. Produkowane są przede wszystkim z polipropylenu (PP). Wysokiej jakości tworzywo sztuczne jest gwarancją bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania instalacji przed długi czas.

Podstawowe właściwości czyszczaków

Jakie są największe zalety rur i kształtek, w tym rewizji kanalizacyjnych z PP? Mogą być wykorzystywane do pracy w wysokiej temperaturze. Ich gładkie ścianki ograniczają ryzyko osadzania się różnych substancji. Szansa powstania niepożądanych zatorów jest zatem niewielka. Czyszczaki kanalizacji wewnętrznej wykazują się również niewrażliwością na działanie agresywnych związków chemicznych, które są zawarte w odprowadzanych nieczystościach.

W asortymencie przygotowaliśmy rewizje kanalizacyjne w kolorze szarym. Każdy czyszczak stosowany w kanalizacjach wewnętrznych zawiera dodatkowe elementy uszczelniające z polimerowych tworzyw sztucznych, takich jak elastomery. Dzięki nim możliwe jest zachowanie odpowiedniego poziomu szczelności, który wpływa na funkcjonalność całego systemu. Komponenty odznaczają się również niewielką wagą, co ułatwia ich transport oraz montaż. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, jeśli chodzi o dane techniczne, zapraszamy do kontaktu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 19 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-30
Rewelacja, szybko i przyjemnie. Towar zgodny z opisem
2023-07-04
Obsługa zdecydowanie powyżej moich oczekiwań, zarówno przed zakupem jak i w trakcie.
pixel