Skontaktuj się z nami +48665310482
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Płyty styropianowe do ocieplenia parkingu czy garażu

( ilość produktów: 76 )

Parkingi, wszelkiego rodzaju garaże, hale magazynowe czy przemysłowe - te miejsca będą narażone na działanie wysokich obciążeń. Ocieplenie parkingu z wykorzystaniem styropianu będzie wymagało wykorzystania materiałów twardych, oferujących bardzo dobrą wytrzymałość mechaniczną, odporność na zamarzanie oraz możliwie jak najmniejszą nasiąkliwość.

W sklepie epicentra.pl posiadamy szeroką gamę styropianu dostosowanego do parkingów, podłóg i posadzek przemysłowych oferowany przez producenta STYROPMIN. Znajdziesz u nas styropian do wykorzystania na fasadach, podłogach/dachach oraz płyty perymetryczne, które wykorzystasz przy ocieplaniu fundamentów.Styropian do parkingów

Płyty styropianowe do parkingu Styropmin DP CS Pro 150 i 200 są wykonane ze spienionego polistyrenu. Te produkty wyróżniają się najlepszymi właściwościami wytrzymałościowymi wśród styropianów. Wysoka wytrzymałość na ściskanie i niska nasiąkliwość sprawia, że będzie można wykorzystać je w halach garażowych, parkingach lub jako izolacja termiczna posadzek przemysłowych.

Ocieplenie posadzki parkingowej

Podłogi parkingowe są bardzo wymagające w przypadku ocieplenia. Muszą wytrzymać niebywałe obciążenia, powstałe w wyniku utrzymywania ciężaru znajdujących się na na ich powierzchni. Będziesz potrzebował materiałów najwyższej jakości dopasowanych do tego konkretnego zadania. Zwykłe styropiany podłogowe nie będą wystarczające, nie zostały stworzone z myślą o wytrzymaniu aż tak dużych obciążeń.

Płyty styropianowe do parkingów które posiadamy w ofercie sklepu epicentra.pl produkowane są w wymiarach 1000x500 mm. Zakupisz u nas płyty o różnej grubości, od 20 do 200 mm. Każda płyta styropianowa tego rodzaju różni się w grubości o 10 mm w porównaniu do poprzedniej, więc będziesz w stanie nabyć płyty o grubości np. 20, 30 lub 40 mm.

Wartości i właściwości styropianu do parkingu sprawiają, że wykorzystasz je jako warstwę ocieplenia podłóg i posadzek przemysłowych, które będą narażone na duże obciążenia. Tyczy się to nie tylko  ocieplania posadzek parkingów. Styropian parking użyjesz również przy ocieplaniu dachów płaskich i stropodachów, posadzek przemysłowych, garaży oraz hal produkcyjnych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 35 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-11
Po raz kolejny polecam. Coraz szerszy asortyment, dobre ceny i szybka wysyłka.
2024-01-23
Bardzo szybka realizacja i profesjonalna obsługa. Polecam
pixel