Skontaktuj się z nami +48665310482
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czwórniki kanalizacji wewnętrznej

( ilość produktów: 4 )

Do tworzenia rozbudowanych systemów kanalizacyjnych wykorzystuje się połączenia umożliwiające rozprowadzanie rur na różne strony. Wśród nich znajdują się czwórniki kanalizacji wewnętrznej. Wykonane dzięki nim rozgałęzienia doprowadzają rury do wszelkich pomieszczeń w dowolnym obiekcie. Zapewniają tym samym sprawny odpływ zużytych cieczy ze wszystkich urządzeń sanitarnych bądź elektrycznych. Poczwórne złącza możesz znaleźć w asortymencie naszego sklepu internetowego. Już teraz sprawdź wszystkie dostępne warianty.

Polipropylenowe czwórniki kanalizacji wewnętrznej – czym się wyróżniają?

Na potrzeby budownictwa mieszkalnego, a także obiektów handlowych bądź przemysłowych, dostarczamy komponenty z polipropylenu (PP). Jeśli chodzi o podstawowe parametry techniczne, tworzywo sztuczne wyróżnia się dużą odpornością na wysokie temperatury. W krótkim czasie czwórniki kanalizacji wewnętrznej są w stanie wytrzymać nawet 105ºC. Materiał jest również odporny na działanie kwasów, zasad oraz soli organicznych. Połączone rury mogą transportować ścieki o różnym pH. Części odznaczają się też wytrzymałością mechaniczną. Wszystko to sprawia, że nadają się do długotrwałej eksploatacji.

Cechą charakterystyczną wyrobów z polipropylenu są też gładkie ścianki. Minimalizują ryzyko osadzania się m.in. tłustych substancji. Szansa powstawania zatorów jest tym samym niewielka. Każdy czwórnik stosowany przy kanalizacjach wewnętrznych ma szczelne złącza, które zabezpieczają rury przed przeciekaniem. Uwagę zwraca również niewielka waga wpływająca na szybkość realizacji prac montażowych.

Dopasuj czwórniki do wymogów swojej kanalizacji wewnętrznej

Kształtki, które umożliwiają odprowadzanie nieczystości wewnątrz budynku, dostępne są w kilku wariantach. Poszczególne czwórniki kanalizacji wewnętrznej różnią się podstawowymi parametrami, czyli średnicą oraz kątem wygięcia. Dostarczane przez nas komponenty w kolorze szarym dopasujesz do wymogów danego systemu kanalizacyjnego. Już teraz zachęcamy do składania zamówień.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 19 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-07-06
super
2023-07-04
Obsługa zdecydowanie powyżej moich oczekiwań, zarówno przed zakupem jak i w trakcie.
pixel