Skontaktuj się z nami +48665310482
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zasuwy burzowe do kanalizacji zewnętrznej

( ilość produktów: 3 )

Proponujemy artykuły cenionych producentów, które skutecznie zabezpieczają pomieszczenia położone na najniższych kondygnacjach. Zasuwy burzowe do kanalizacji zewnętrznej chronią przed zalaniem spowodowanym przez wsteczny przepływ wód opadowych lub ścieków sanitarnych. Takie niebezpieczeństwo zachodzi np. podczas ulewnych deszczów. Produkty można ławo i szybko otworzyć w celu przeprowadzenia konserwacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Klapa zwrotna uniemożliwia uszkodzenia wyrządzone przez gryzonie
W asortymencie sklepu internetowego epicentra.pl znajdziesz produkty o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Zasuwy burzowe końcowe do kanalizacji zewnętrznej stanowią zabezpieczenie przed gryzoniami. Klapa zwrotna została zaprojektowana w taki sposób, aby skutecznie uniemożliwić powstawanie szkód wyrządzonych przez szczury lub inne zwierzęta. 

Zasuwy burzowe do kanalizacji wykonane z trwałego tworzywa

Produkt z automatycznym zamykaniem się klapy zwrotnej to solidna i wodoszczelna konstrukcja. Przeciwzalewowe urządzenia do kanalizacji zewnętrznej są wykonane z tworzywa PVC, czyli odpornego mechanicznie materiału. Zasuwy burzowe dwuklapowe mocowane przy wyjściu instalacji kanalizacyjnej lub w studzienkach rewizyjnych betonowych są odporne na działanie agresywnych czynników chemicznych oraz wysokich temperatur. 
Urządzenia przeciwzalewowe dla nisko położonych pomieszczeń

U nas kupisz najlepszej jakości artykuły w atrakcyjnych cenach. Kanalizacyjne zawory zwrotne niezawodnie spełniają swoją funkcję przez długie lata. Zasuwy burzowe do kanalizacji zewnętrznej mogą okazać się szczególnie przydatne w budynkach, gdzie występują nisko usytuowane pomieszczenia – piwnice czy garaże. W przypadku przestrzeni poniżej poziomu studzienek istnieje największe ryzyko podtopienia i cofnięcia się wody opadowej lub ścieków sanitarnych.
Korzystaj z najlepszych sprzętów dostępnych w sklepie internetowym epicentra.pl

W naszej ofercie dostępne są produkty, które skutecznie chronią przed nieprzyjemnym zapachem. Montaż artykułu jest bardzo prosty i zazwyczaj ogranicza się do wcisku zasuwy burzowej do kanalizacji zewnętrznej we właściwe miejsce, np. kielich rury lub mufy. 
Już dziś zadbaj o odpowiednią ochronę rurociągów i zamów zawory z klapą zwrotną. Dla większej wygody klientów oferujemy kilka różnych form płatności: możesz skorzystać z zakupów online lub przelewu tradycyjnego. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Świadczymy fachową pomoc w naszym dziale obsługi klienta.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 19 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-25
Z tak błyskawiczna realizacja i przemiła obsługą dawno się nie spotkałem, konkurencja się chowa. Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie
2023-08-04
Fachowe doradztwo i miła obsługa. Zamówienie zrealizowane w kilka godzin. Bardzo polecam ten sklep.
pixel