Skontaktuj się z nami +48665310482
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Korki kanalizacji zewnętrznej

( ilość produktów: 3 )

Oferujemy produkty, dzięki którym możesz zamknąć obieg systemu. Korki służą do zaślepiania końcówek przewodów kanalizacji. Dzięki gładkiej powierzchni zewnętrznej instalacja zachowuje drożność. Stosowanie proponowanych przez nas elementów gwarantuje całkowitą szczelność połączeń. Jeśli chcesz osiągnąć najlepszą jakość i trwałość układu, zapoznaj się z wszystkimi propozycjami.

Prosty montaż korka kanalizacji zewnętrznej 

W sklepie internetowym epicentra.pl są dostępne artykuły o różnych średnicach. Dzięki temu możesz dopasować produkt do szerokości przewodu odprowadzającego wodę. Montaż przebiega w łatwy i szybki sposób. Korek kanalizacji zewnętrznej jest wciskany w kielich rury lub innej kształtki kanalizacyjnej, która ma uszczelkę. Zamknięcie systemu nie spowoduje, że stracisz możliwość poprowadzenia instalacji do kolejnych pomieszczeń. 

Trwałe produkty do kanalizacji zewnętrznej dostępne na epicentra.pl

Elementy instalacji zostały wykonane z materiału o znakomitych właściwościach wytrzymałościowych. Polecamy korki kanalizacji zewnętrznej, które cechują się dużą odpornością na działanie:

  • korozji,
  • zmiennych warunków atmosferycznych,
  • substancji chemicznych.

Dodatkowo artykuły wykonane z polipropylenu (PP) nie ulegają zniszczeniu w przypadku ścierania. Gładka powierzchnia wewnątrz ogranicza osadzanie się zanieczyszczeń. Wszystko to dzięki specjalnej technologii produkcji. Trwałe wyroby mogą zagwarantować długie, bezawaryjne i bezpieczne stosowanie.

Najlepsze na rynku korki kanalizacji zewnętrznej

W asortymencie znajdziesz produkty o najwyższej jakości wykonania, które zachowują swój oryginalny kształt. Pierścieniowa uszczelka zagwarantuje Ci niezawodność i trwałość instalacji. Korki kanalizacji zewnętrznej to sprawdzone artykuły, które są rekomendowane przez specjalistów w branży budowlanej. Elementy układu spełniają wszelkie normy i mają wymagane atesty.

Korki do zaślepiania końcówek przewodów kanalizacyjnych

W szerokim asortymencie znajdziesz produkty przeznaczone do instalacji odprowadzających ścieki oraz wody opadowe. Oprócz korków kanalizacji zewnętrznej oferujemy kształtki kanalizacyjne, które są łączone pomiędzy sobą oraz z rurami. Mogą być używane do połączeń z elementami wykonanymi z innych materiałów polimerowych, dedykowanych do podziemnego bezciśnieniowego odwadniania. Produkowane są metodą wtryskiwania lub z elementów prefabrykowanych. W naszym sklepie mamy wszystko dla profesjonalistów i klientów indywidualnych. Pomożemy znaleźć Ci najlepsze rozwiązanie!

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 19 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-07-04
Obsługa zdecydowanie powyżej moich oczekiwań, zarówno przed zakupem jak i w trakcie.
2023-07-03
Jakość zamówienia b. dobra. Krótki czas realizacji. Polecam
pixel