Skontaktuj się z nami +48665310482
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Włazy okrągłe do kanalizacji

( ilość produktów: 3 )

Oferujemy szeroką gamę artykułów budowlanych. W sklepie internetowym epicentra.pl kupisz żeliwne włazy do kanalizacji, które stanowią zakończenie instalacji. Pokrywy są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniały bezpieczeństwo pieszym. Okrągły kształt produktu, w przeciwieństwie do prostokątnych i kwadratowych, uniemożliwia jego wpadnięcie do środka studzienki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Wybierz odpowiednią wielkość okrągłego włazu do kanalizacji

W naszym sklepie znajdziesz produkty w różnych rozmiarach. Możesz wybierać spośród modeli o średnicy:

  • 400 mm,
  • 500 mm,
  • 600 mm.

Studzienki kanalizacyjne zakończone oferowaną przez nas pokrywą to element instalacji pozwalający na szybki i wygodny dostęp do rur wodnych. Okrągłe włazy do kanalizacji są łatwiejsze w transporcie i mają mniejszą powierzchnię, niż pokrywy kwadratowe.

Okrągły właz do kanalizacji jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa

Stabilna konstrukcja zapobiega wejściu do środka studzienki nieuprawnionym osobom. Ciężka pokrywa ma zawias, który jest niezastąpiony, jeśli zachodzi obawa o kradzież z przeznaczeniem na skup złomu. Okrągły żeliwny właz do kanalizacji jest wykonany z wysokiej jakości żeliwa szarego. Tworzywo jest odporne na działanie korozji wgłębnej, zmieniających się warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Masywny produkt gwarantuje wieloletnią i bezproblemową eksploatację. 
Znajdź szereg uniwersalnych rozwiązań na epicentra.pl

Sprzedajemy produkty o szerokim zastosowaniu. Okrągłe pokrywy do kanalizacji można wykorzystywać na obszarach mieszkalnych oraz w utwardzonych poboczach.
Na epicentra.pl włazy, wpusty uliczne i inne elementy wykończeniowe studzienek pochodzą od renomowanych producentów. Sprawdź bogaty asortyment sklepu, w którym znajdziesz szereg uniwersalnych rozwiązań. Oferujemy kilka różnych form płatności. Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia, skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Zaufane Opinie IdoSell
4.69 / 5.00 52 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-17
Rzetelny dostawca, błyskawiczna dostawa, produkty b. dobre, świetnie opakowane. Polecam!
2024-04-24
Polecam współprace
pixel